Košík:1 ks
  cena:3.20 €
  5/5
   Želania
   čas
  Mäkký, teplý pelech pre psa alebo mačku je dokonalým miestom pre odpočinok vášho maznáčika. Brloh je hustý, mäkký a nadýchaný. Je guľatá s vyvýšenými, vyššie okraje zaistia maximálne pohodlie. Vyrobené z pevného materiálu odolného proti poškodeniu a nečistotám. Obliečky sú veľmi hrejivé a ľahké a zároveň vďaka nemu budú mať váš maznáčik vždy dokonalé pohodlie. Pôsobí na telo psa alebo mačky ako mäkký vankúš, ktorý ho obopína.

  VYŠŠIE STRANY - Zvýšené okraje poskytujú oporu pre hlavu a chrbticu vášho maznáčika. Zvieratko je počas spánku správne podoprené. Umelá, hebká srsť zaručuje zvieraťu pocit bezpečnosti, relaxácie a pohodlia.
  PRÁTEĽNÉ V PRÁČKE - ľahko sa udržuje v čistote, útulné hniezdočko je vhodné na pranie v práčke. Dlhé vlákna lôžka sú mäkké a odolné, takže sa neboja prania v práčke (šetrný cyklus, sušenie v sušičke, nízka teplota vody).
  PROTISKLUZOVÉ A VODOTESNÉ DNO - pelech má protišmykové dno, ktoré zabraňuje automatickému pohybu pelechu pri pohybe vášho maznáčika. Spodná časť je navyše vyrobená z materiálu odolného proti vlhkosti.
  MÄKKÁ PODŠÍVKA A VÝPLŇ - 4centimetrové štetiny potešia a zahrejú každého maznáčika. Mäkká výplň. Pohodlná, polstrovaná plocha na ležanie. Útulná, vysoká strana. Dokonale sa prispôsobí tvaru tela zvieraťa a poskytuje príjemný pocit tepla a relaxácie. Pes sa bude cítiť ako pritúlený k svojej matke.


  ŠPECIFIKÁCIA

  šedá farba
  veľkosť M
  materiál: polyester
  rozmery:
  výška štetín: 4 cm
  celkom (Ø x V): cca 60 x 15 cm
  hmotnosť: 0,706 kg
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.