Košík:je prázdny
  cena:0.00 €
  5/5
   Želania
   čas
  Je vyrobený z výťažkov liečivých bylín ako napr.: oregano, materina dúška, mäta, rozmarýn, majoránka, cesnak apod. Jeho účinek bol dokázaný najmä proti kokcídiam a toxoplazme, ktorá je prenosná aj na člověka, kde nejčastějším zdrojom sú králíky z drobnochovov krmené senom alebo trávou znečistenou výkalmi mačiek.
  Vzhľadom na pestré zloženie (zmes rastlinných extraktov) je odolnější ku vzniku rezistencie ako klasické chemické kokcidiostatiká

  Jedná se o prírodný produkt a preto je možné používať bez obmedzenia aj pri produkcií BIO a EKO chovov.

  Podľa dávkovania môže byť použitý ako prevencia tak aj pri liečbe kokcidiózy pri rôznych druhov zvierat.

  Dávkovanie:

  Preventivně – 0,25 ml (10 kvapiek) na liter vody k napájaniu v trvaní 5 – 10 dní

  Při kokcidióze – 0,50 ml (20 kapek) na liter vody k napájaniu v trvaní 5 – 10 dní

  Prípravok se podává po dobu 5-10 dnů. Pri závažných stavoch sa môže aplikovať v množstve 1- až 3 kvapky neriedeného prípravku priamo do tlamy alebo zobáka jednotlivých kusov zvierat.

  50 ml vystačí pri dávkovaní 0,25 ml/l k príprave 200 l napájacej vody k prevencií alebo pri dávke 0,5 ml/l na 100 l napájacej vody pri kokcidióze králikov.

  100 ml vystačí pri dávkovaní 0,25 ml/l k príprave 400 l napájacej vody k prevencií alebo pri dávke 0,5 ml/l na 200 l napájacej vody pri kokcidióze králikov.

  250 ml vystačí při stejném dávkování na přípravu 1000 l napájacej vody k prevencií alebo na 500 l napájacej vody pri kokcidióze králikov.

  Podobným spôsobom v 2 až 3 krát vyšších dávkách môžete EMANOX PMX použiť pri prevencií alebo při liečbe kokcidiózy hydiny.
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.