Košík:1 ks
  cena:7.00 €
  5/5
   Želania
   čas
  ČISTÁ SRSŤ VÁŠHO DOMÁCEHO MAZLIČKA

  Výborná účinnosť

  Prístroj odstraňuje parazity ukryté v srsti vášho domáceho maznáčika pomocou miernych elektrických výbojov, ktoré váš maznáčik necíti. Táto metóda je pre vaše zviera 100% bezpečná a bezbolestná.

  Pre každého domáceho maznáčika

  Hrebeň je veľmi univerzálny, čo znamená, že sa hodí pre akékoľvek plemeno psa alebo mačky. Zbaví vášho maznáčika všetkých parazitov bez ohľadu na to, či má srsť alebo kožuch. Prístroj je vhodný aj pre šteňatá a malé mačky.

  Relaxačné funkcie

  Psy a mačky si zvyčajne v starostlivosti o srsť práve nemajú radi. Vyčesávanie pomocou hrebeňa Flea Doctor je pre vášho miláčika veľmi príjemné. Váš maznáčik si bude užívať leňošenie na pohovke, zatiaľ čo vy budete bojovať proti parazitom usídleným v jeho srsti. Hygienická a relaxačná funkcia v jednom zariadení.

  HREBEŇ NA BLECHY, VŠETKY A ĎALŠIE PARAZITY

  opakovane použiteľný
  na srsť a chlpy
  odstraňovanie parazitov
  na použitie bez ďalších chemikálií
  napájanie 2 AA batériami (nie sú súčasťou dodávky)
  Postarajte sa o svojho domáceho maznáčika!

  Blchy, vši a ďalšie parazity sú veľmi nepríjemné a môžu negatívne ovplyvniť stav kože vášho domáceho maznáčika. Drobný hmyz sa z huňatej srsti vášho domáceho maznáčika vyčesáva veľmi ťažko. Hrebeň Flea Doctor rýchlo a účinne očistí srsť vášho psa či mačky. Váš kamarát vám zaiste poďakuje!

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=TLPyd-PpBtU&feature=emb_title

  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.