Košík:je prázdny
  cena:0.00 €
  5/5
   Želania
   čas
  Sušený múčny červ - krmivo s vysokým obsahom bielkovín.

  Larvy sušeného múčneho červa sú 100% prírodné doplnkové krmivo vtákov, rýb, jašteričiek, leguánov, korytnačiek, žiab, ježkov, škrečkov, myší, potkanov a iných malých cicavcov, mačiek a psov.

  Sú tiež ideálnou alternatívou kŕmenia pre voľne žijúce vtáctvo. Na vitamíny a proteíny bohatá pochúťka je možné pridávať do kŕmenia najmä v zime a na jar. Prirodzený zdroj potravy mnohých druhov voľne žijúcich vtákov je čoraz vzácnejší najmä v mestách. Preto by mali byť voľne žijúce vtáky dokrmovaní po celý rok.

  Múčny červ má z hmyzu najvyváženejší podiel proteínov (51 %) a tukov (30 %). Je zdrojom probiotickej vlákniny, vitamínov, minerálov a stopových prvkov (komplex B, A, P, Ca, Mg, Fe, Zn). Obsahuje prirodzene sa vyskytujúci taurín, ktorý je nevyhnutný pre dobrý zdravotný stav zvierat a do krmív ich inak pridávam synteticky.
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.