Košík:je prázdny
  cena:0.00 €
  5/5
   Želania
   čas
  Granulované krmivo pre dorastajúce a dospelé vodné korytnačky bohaté na kôrovce a rybie proteín. Zloženie krmiva je v rovnováhe a bohaté na vitamíny, ktoré korytnačky potrebujú. Kŕmny návod: dorastajúci korytnačky kŕmte podľa potreby toľko, koľko sú schopné za krátky čas cca 10 min. zjesť. Dospelé korytnačky kŕmte podobne, 4-5 x týždenne. Pre pestrosť krmiva odporúčame kombinovať s ďalším výrobkom - Natural Food Mix pre korytnačky alebo s gammarus.

  Zloženie: obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, mäkkýše a kôrovce, kvasnice, riasy.

  Deklarované akostné znaky v kg: dusíkaté látky 330g, vláknina 40g, popol 50g, tuk 40g, vit. A 12000 m.j., vit.D3 1200 m.j., vit.E 80 mg.
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.