Košík:1 ks
  cena:7.00 €
  5/5
   Želania
   čas
  KRMIVO PRE ANDULKY

  Zrná obilnín a semená tráv sú základným krmivom papagájov v ich prírodnom prostredí. Ich prostredníctvom vtáci získavajú väčšinu pre život nevyhnutných výživných zložiek, minerálov a vitamínov. Krmivo BUDGIE je zmes vyselektovaných obilnín a semien tráv, ktorá obsahuje bohatstvo zložiek úrodnej pôdy ekologicky čistých regiónov a lúčov slnka. Rôznorodosť chutí robí papagájom radosť a povzbudzuje ich do žrania. KŔMENIE: zvieratám treba zabezpečiť neobmedzený prístup ku krmivu a vode. Krmivo a vodu každodenne vymieňať.

  Kompletné krmivo pre andulky. Zloženie: obilniny, semená, produkty rastlinného pôvodu. Doplnkové látky: farbivá. Analytické zložky: dusíkaté látky 11,0%, oleje a tuky 4,5%, vláknina 9,6%, vlhkosť 12,0%.
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.