Košík:1 ks
  cena:3.20 €
  5/5
   Želania
   čas
  Aquavit AD3E 250mlVitamínový prípravok s obsahom v tuku rozpustných vitamínov A, D3, E upravených do vodorozpustnej formy. Nedostatok vitamínu A v organizme sa prejavuje poruchami videnia, neplodnosťou, poruchami vývoja a rastu kostí, spomalením rastu, poškodením epitelu slizníc a neurologickými poruchami. U hydiny sa navyše nedostatok tohto vitamínu môže prejaviť zníženou znáškou vajec, zdrsnením vaječné škrupiny, oneskoreným liahnutím a zvýšeným úhynom pri liahnutia.

  Oblasť použitia
  Poruchy plodnosti
  Znížená kvalita škrupiny vajec
  Znížená znáška, oneskorené liahnutie a životaschopnosť vyliahnutých kurčiat
  Znížená imunita
  Rachitída a osteomalácia
  Pri nedostatku vitamínu D v organizme zvierat vznikajú poruchy výmeny vápnika a fosforu, dochádza k spomaleniu ukladanie vápnika do kostí rastúcich zvierat (rachitída), k deformáciám kostí a kĺbov, k poruchám rastu a u hydiny sa znižuje pevnosť vaječné škrupiny. Vitamín E pôsobí ako antioxidant. Jeho nedostatok sa môže prejaviť poruchami v reprodukcii zvierat, svalovou dystrofiou mláďat a tukovou degeneráciou pečene. U hydiny ovplyvňuje znášku a liahnivosť vajec.

  Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Pharmagal, ktoré sú v kategóriách Veterinárne výživové doplnky, Imunita zvierat a Veterina. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Na podporu imunity koňa.
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.