Košík:3 ks
  cena:5.40 €
  5/5
   Želania
   čas
  Arpalit NEO šampón s TTO 250ml čajovník

  ARPALIT® NEO Shampoo with Tea Tree Oil - Veterinárny kozmetický prípravok (jemný šampón určený na pravidelné umývanie srsti psov, šteniat, mačiek, mačiatok i iných kožušinových zvierat). Kompletné informácie k produktu na stiahnutie v "Dokumenty".

  Jemný šampón s extraktom z listov čajovníka čínskeho, vitamínmi, olivovým olejom a elastínom. Šampón pre psov Arpalit NEO má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi pokožku, jeho pH je neutrálne. Srsť po pravidelnom ošetrení získava jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie. Je vhodné šampónovú starostlivosť doplniť o starostlivosť pomocou kondicionéra Arpalit NEO Kondicionér.

  Výhody šampónu Arpalit NEO Tea Tree Oil:

  Obsahuje extrakt z listov čajovníka čínskeho, olivového oleja a elastínu (repelentný účinok)
  Obsahuje vitamín B3, B5 a alantoín
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.