Košík:3 ks
  cena:5.40 €
  5/5
   Želania
   čas
  Pre zdravé kĺby a pohybový aparát.
  Bráni poškodeniu a znižuje opotrebenie kĺbov pri poštových holuboch. Pri holuboch v najvyššej výkonnosti dochádza zároveň k extrémnej záťaži kĺbov, ktorá sa následne prejavuje nežiaducim znižovaním výkonnosti holuba. Správna a včasná kĺbová výživa tomu zabráni.

  CHONDROXAN je kŕmny doplnok s jedinečným komplexom účinných látok slúžiacich na regeneráciu kĺbových chrupaviek, zmiernenie bolesti kĺbov, zlepšenie hybnosti a spomalenie ďalšieho poškodenia kĺbových chrupaviek. Tekutá forma prípravku je ďaleko účinnejšia ako tuhé či práškové formy, pretože zaisťuje rýchlu vstrebateľnosť a maximálne využitie účinných látok.

  Zloženie:

  Glukosamín sulfát, chondroitín sulfát (zo žraločích chrupaviek), Methylsulfonilmetán (MSM), L-karnitín, umelé sladidlo, prírodné látky, upravená pitná voda.
  Podanie a dávkovanie:

  Podáva sa do napájacej vody alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky v množstve 10 ml na 1 liter pitnej vody. Podáva sa spravidla po dobu 3 mesiacov. Aplikáciu je vhodné opakovať 1-3x ročne podľa potreby. Prípravok je horkastej chuti, je preto možné dennú dávku rozdeliť na 2-3 aplikácie počas dňa.
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.