Košík:1 ks
  cena:3.20 €
  5/5
   Želania
   čas
  Sušené krmivo pre psy, mačky, ryby, hlodavce, vtáky a plazy

  Krevety sú doplnkovým kŕmením určeným pre psov, mačky, plazy, ryby, vtáky a hlodavce. Jedná sa o 100% prírodný produkt s vysokým obsahom vysoko kvalitného a ľahko stráviteľného proteínu (60%), Omega 3 nenasýtených mastných kyselín, vápnika a vitamínov.

  Vo výžive psov a mačiek sú vhodné ako maškrta, doplnok bežnej potravy zvierat, ale aj ako súčasť potravy pri kŕmení surovou stravou BARF. krevety majú dôležitú úlohu v ich výžive, pretože vďaka nim doplnia široké spektrum vysoko stráviteľných živín, ktoré inak zle získavajú (minerály, vitamíny, antioxidanty, aminokyseliny a mastné kyseliny).

  Krevety podporujú imunitný systém, kĺbový systém, zdravú kožu a kvalitnú srsť. Krevety sú tiež veľmi obľúbené u morských a suchozemských korytnačiek. Korytnačky z nich získavajú dôležité tuky, ktoré im v bežnej potrave často chýbajú.  Zloženie: Proteín 60%, Fat/Tuk 4%, Fiber/Vláknina 3%, Ash/Popol/Popol 17,8%
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.