Košík:3 ks
  cena:5.40 €
  5/5
   Želania
   čas
  VIGOREPT je moderné doplnkové krmivo vo forme mikronizovaného prášku.
  Pravidelné dopĺňanie vápnika a vitamínov zabezpečuje správny rast a vývoj plazov a pôsobí proti rachitíde a deformácii korytnačieho panciera, ako aj proti iným zdravotným problémom vyplývajúcim z nedostatku vápnika a vitamínu D3 a K.
  Obsahuje prebiotika, včetně beta-glukanu a inulinu z kořene čekanky – přírodní imunostimulanty, které zvyšují stravitelnost, vitalitu a schopnost obrany proti infekcím.
  Vitamíny použité vo výrobku majú pozitívny vplyv na celkový stav zvierat vrátane zabezpečenia ich správneho fungovania a zdravého vzhľadu ich kože.
  Podporuje vstrebávanie vápnika z tráviaceho traktu, reguluje jeho správne hospodárenie v tele a zabraňuje vzniku krivice u plazov a obojživelníkov
  Vďaka prítomnosti spiruliny, chlorelly a rias poskytuje mnoho esenciálnych aminokyselín, mastných kyselín a ľahko stráviteľných stopových prvkov.
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.